EIROPAS NODAĻA

Ingrida Grausmane

Klientu apkalpošanas daļas vadītāja

+371 67043372

ingrida.grausmane@pnbprint.eu

Andris Atslega

ES nodaļas vadītājs

+371 67043138

andris.atslega@pnbprint.eu

VĀCIJA

Ieva Ābele

Biznesa pārstāve Vācijā

+49 208 45199028

ieva.abele@pnbprint.eu

Liga Gulbe

Projektu vadītāja Vācijā

+371 67043385

liga.gulbe@pnbprint.lv

Anastasija Sokola

Pārdošanas vadītāja Vācijā

+371-26640492

anastasija.sokola@pnbprint.eu

FRANCIJA

Laura Secheppet

Chargée de Clientèle

+33 (0) 180801204

laura@pnbprint.fr

BALTIJAS VALSTIS

Martins Kazradzis

Biznesa pārstāvis

Baltijā

+371 29189334

martins.kazradzis@pnbprint.eu

NORVĒĢIJA

Dace Burdikova

Vecākā projektu vadītāja Norvēģijā

+371 67043393

dace.burdikova@pnbprint.eu

Bjørn Martens Meyer

Biznesa pārstāvis

Norvēģijā

+47 90874212

bjorn@artko.no

DĀNIJA

Tage Sieverts

Pārdošanas menedžeris

+45 40117032

tage.sieverts@pnbprint.dk

Line Larsson

Prepress

+45 26 29 31 88

line.larsson@pnbprint.dk

Diana Ezerina

Projektu vadītāja Dānijā

+371 67043371

diana.ezerina@pnbprint.eu

Inese Vaciete

Projekta vadītāja Dānijā

+371-67043135

inese.vaciete@pnbprint.eu

ZVIEDRIJA

Tage Sieverts

Pārdošanas menedžeris

+45 40117032

tage.sieverts@pnbprint.dk

Nikita Savoss

Pārdošanas menedžeris Zviedrijā

+371 67043391

savoss.nikita@pnbprint.eu

AUSTRUMU NODAĻA / KRIEVIJA

Olga Seikina

Austrumu nodaļas vadītājA

+371 67043383

olga.seikina@pnbprint.eu

Nadezda Fokins

Projektu vadītāja Krievijā

+371 67043379

nadezda.fokins@pnbprint.eu

Marina Kondratjeva

Projektu vadītāja Krievijā

+371 6704 3134

marina.kondratjeva@pnbprint.eu

Marija Sergeeva

Projektu vadītāja palīgs

marija.sergeeva@pnbprint.eu

Phone: +371 67 04 33 75  |  info@pnbprint.eu

PNB Print Ltd  |  Registration No LV40103219845  |  “Jāņsili", Silakrogs, Ropažu novads, LV-2133

Bank account: PNB Bank, LATBLV22  |  LV19LATB0006010016848

© PIXELS & BOOKS PRINT